آموزش زبان انگليسي در6ماه با گارانتي جهاني با روش English247

تبلیغات
نکته ها

در باره سايت www.English247.ir

چاپ مشاهده در قالب PDF

سايت آموزش زبان انگليسي به روش 24/7 پاسخگوی نیاز شما به زبان در کمترین وقت و هزینه با محتواي واقعي و سيستم نرم افزاري كنترل زبان می باشد

شروع فعالیت از سال 1389تا به امروز .

هدف اصلی اين سايت  ايجاد سيستم خود آموزي و زود آموزي مي باشد :" فراهم آوردن امکانات برابر آموزشی برای همه افراد با صرف نظر از فواصل مکانی ( در همه مكانها و در هر لحظه ) 24 ساعته و 7 روز هفته " است.

- با توجه به اینکه آموزش یکسان و گسترده در سطح کل کشور یکی از مهمترین اهداف دولت میباشد و در ایران به علت وسعت جغرافیایی و نحوه نادرست تقسیم امکانات , عملا هیچ نظام آموزشی قادر نخواهد بود تا با تکیه بر روش های سنتی پاسخ گوی نیازهای موجود و برقراری عدالت کامل در امر آموزش باشد و تا کنون راهکارهای ارائه شده از سوی نظام آموزشی کشور ,علی رغم صرف هزینه های هنگفت مثمرالثمر نبوده است.

در حالی که با آموزش در منزل به صورت شنيداري  قادر خواهیم بود بدون نیاز به سخت افزارها و یا نرم افزارهای گران قیمت و بعضا نایاب, ضمن صرف کمترین هزینه اقدام به گسترش فناوری اطلاعات و ایجاد تحولی شگرف در نظام آموزش نماییم.

از دیگر اهداف سايت روش 24/7 بالابردن توانایی افراد در بهره مندی از منابع اطلاعاتی و ارائه آن در عرصه بین المللی می باشد:

- هدف اصلی هر فرد بعد از یادگیری و آموزش های دانشگاهی , به اشتراک گذاشتن (share) اطلاعات با دیگر افراد است که زبان انگلیسی کلید ورود به این دنیاست.

- برای شرکت در کنفرانس های بین المللی , گفت و گو با افراد مرتبط با کار خود در سراسر دنیا و... به عنوان اولین قدم نیاز به یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد.

این که چرا آموزش زبان را با زبان انگلیسی آغاز کردیم به این علت است که اکثر منابع علمی و تحقیقاتی به زبان بین المللی و رسمی که همان انگلیسی می باشد ارائه می گردد.البته منظور فقط منابع موجود در اینترنت نیست , بلکه در دانشگاهها و در مقاطع بالاتر آموزشی, کلیه مراجع اکثرا به زبان انگلیسی ارائه میشود. ممکن است این فکر در ذهن شما ایجاد شود که: فرد میتواند به منابع فارسی و ترجمه شده مراجعه کند و نیاز خود را رفع کند ولی این مشکل متاسفانه وجود دارد که منابع ترجمه شده اصولا دارای خطاهای بسیاری هستند که در هنگام ترجمه از یک زبان به زبان دیگر به وجود می آید.

اکنون که با اهداف سايت آشنا شدید میتوانید در صورت تمایل با عضویت درسایت و شروع دروره 6 ماه ما موفقيت خود را تضمين كنيد .
موفقيت شما آرزوي ماست

ارتباط با ما

ساعت 10 صبح تا 5 بعدازظهر

بجزء روزهای تعطیل

شماره تماس بخش فروش و نمایندگی

021  22983943

پشتیبانی با اس ام اس

0919 688 0385

ایمیل بخش پشتیبانی

En247 [at] English247.ir

En247ir  [at]  Gmail.com

وب سایت

WWW.English247.ir

Http://WWW.En247.ir

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.