آموزش زبان انگليسي در6ماه با گارانتي جهاني با روش English247

تبلیغات

مقالات آموزشي زبان

بررسی کتاب های درسی زبان انگلیسی در مدارس ایران

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

بررسی کتاب های درسی زبان انگلیسی در مدارس ایران"فرهنگ" عنصر نادیده گرفته شده در آموزش زبان انگلیسی است. فرهنگ به مجموعه قوانینی اطلاق می شود که رفتار یک گروه از انسانها را شکل می دهد. این رفتار مخصوص یک گروه خاص است. در نتیجه گروه های متفاوت، فرهنگ های متفاوت دارند. هنگامی که انسان ها تلاش می کنند زبان خارجی یک گروه را بیاموزند، درمعرض فرهنگ آن زبان نیز قرار می گیرند. با نگاهی اجمالی به کتاب های انگلیسی تالیف شده در ایران می توان دریافت که در امر برنامه ریزی آموزش زبان انگلیسی نقش فرهنگ نادیده گرفته شده است." بررسی رابطه میان زبان و فرهنگ، بیانگر این نکته است که موضوع تلفیق فرهنگ در آموزش زبان انگلیسی، به منظور پرورش آگاهی فرهنگ فراگیری زبان، امری مهم و ضروری است. این آگاهی باید به ارتقای بینش او نسبت به فرهنگ خویشتن و اطلاع از فرهنگ زبان بیگانه بینجامد. آموزش فرهنگ بخشی جدایی ناپذیر از آموزش زبان انگلیسی است". (۱)
معلمین زبان باید اطلاعاتی در مورد تشابهات و اختلافات بین فرهنگ زبان مادری و زبان دوم در اختیار دانش آموزان قرار دهند، جرا که بسیاری از آنها علاقه مند هستند که با شیوه زندگی مردم آن زبان آشنا شوند. برای اینکه دانش آموزان بتوانند فرهنگ زبان دوم را بیاموزند بایستی دیدگاهی نسبت به فرهنگ زبان خود نیز داشته باشند. با مطرح کردن موضوعات فرهنگی مناسب در کلاس و طبقه بندی کردن رفتارهای فرهنگی در موقعیت های خاص می توان تدریس زبان را برای دانش آموزان معنا دارتر نمود.
از سؤالات مطرح در یادگیری فرهنگ این است که تدریس کدام فرهنگ ( زبان اول یا زبان دوم) در کلاس ارجحیت دارد؟

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 11 اردیبهشت 1392 ساعت 08:38 ادامه مطلب...

نام و مقطع رشته های دانشگاهی به زبان انگلیسی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که هنوز نمی‌توانید مقطع و رشته تحصیلی خود را به انگلیسی بیان کنید، این راهنما می‌تواند به شما کمک کند.

دقت کنید که این‌ها مقاطع کلی هستند و نه گرایش‌ها. باید ببینید که رشته تحصیلی شما زیرمجموعه کدام یک قرار می‌گیرد. اگر به طور مثال کارشناسی دارید و نمی‌دانید زیرمجموعه کدام قرار می‌گیرید، می‌توانید همان Bachelor's degree را در نظر بگیرید و سپس رشته خود را به انگلیسی بگویید که معمولاً گفتن رشته به انگلیسی کار سختی نیست.(از طریق ویکی پدیا هم میشه پیدا کنید)

Associate's degree مقطع کاردانی یا فوق دیپلم
Associate of Arts (A.A.) کاردانی هنر
Associate of Arts and Science (A.A.S.) کاردانی هنر و علوم
Associate of Science (A.S.) کاردانی علوم

...

آخرین بروز رسانی در شنبه, 07 بهمن 1391 ساعت 15:04 ادامه مطلب...

جدید ترین روبات سخنگوی زبان انگلیسی 2013

جدید ترین روبات سخنگوی زبان انگلیسی حتما استفاده کنید لطفا

امکان پاسخ صوتی به مکالمه های شما

YOU: hi
CLERK: Hello!

بپرسید از ربات ایران کجاست حتما

YOU: where is IRAN ?
CLERK: Iran is located in the middle east. It is connected to the Persian gulf, sea of Oman and its neighbours are Iraq, Turkey, Azarbaijan.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 07 بهمن 1391 ساعت 14:56 ادامه مطلب...

چند توصيه مهم براي يادگيري لغات انگليسي

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

چند توصيه مهم براي يادگيري لغات انگليسي


يكي از مهمترين قسمت هاي يادگيري انگليسي، دانستن مقدار قابل قبولي لغت مي باشد. اما همين درياي بي پايان لغت و نياز پايان نا پذير به يادگيري آن ها، بسياري از افرادي كه مشتاقانه به سمت انگليسي مي روند را دلسرد مي كند.


شايد شما هم همواره دنبال راهي براي يادگيري سريع و بي دردسر لغت بوده ايد، راهي كه بتوان بدون سختي و در كمترين زمان  كلمات را طوري ياد گرفت كه هيچ گاه از ياد نرود.

خبر خوب اين است كه راه هاي بسيار متنوع و زيادي براي يادگيري لغت وجود دارد كه شما كافي است راهي كه متناسب شما مي باشد و روش يادگيري شما مي باشد را پيدا كنيد.اما باز هر راهي را كه براي يادگيري انتخاب كنيد، چه از طريق فيلم ديدن، كتاب خواندن، تمرين حل كردن و يا پيدا كردن لغات از ديكشنري و حفظ كردن آنها، چند قانون و شيوه مي باشد كه بايد رعايت كنيد تا مطمئن باشيد هرگز اين كلمات از يادتان نخواهد رفت.

ادامه مطلب...

ليستي از 50 لغت زيباي زبان انگليسي

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

ليستي از 50 لغت زيباي زبان انگليسي به همراه معني آنها در زير آمده است. اين لغات بر طبق بررسي انجام شده يك شركت انگليسي كه از حدود 40000 دانشپذير زبان انگليسي انجام شده، گردآوري شده است.  افرادي كه به اين لغات راي داده بودند زبان انگليسي را به عنوان زبان دوم مي آموختند كه بر طبق نظرشان اين لغات يا مفهومشان جزو زيباترين ها در زبان انگليسي مي باشد.

1-Mother - مادر
2-Passion - عشق و شور
3-Smile - لبخند
4-Love -  عشق
5-Eternity -  جاودانگي
6-Fantastic - فوق العاده
7-Destiny -  سرنوشت
8-Freedom - آزادي
9-Liberty -  آزادي - اختيار
10-Tranquility - آرامش
ادامه مطلب...

صفحه 1 از 5

ارتباط با ما

ساعت 10 صبح تا 5 بعدازظهر

بجزء روزهای تعطیل

شماره تماس بخش فروش و نمایندگی

021  22983943

پشتیبانی با اس ام اس

0919 688 0385

ایمیل بخش پشتیبانی

En247 [at] English247.ir

En247ir  [at]  Gmail.com

وب سایت

WWW.English247.ir

Http://WWW.En247.ir

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.