آموزش زبان انگليسي در6ماه با گارانتي جهاني با روش English247

آیلتس

مراحل خرید ویژه آنلاین نرم افزار معجزه صحبت کردن در آیلتس به مدت فقط 1 ماه

چاپ مشاهده در قالب PDF

اولین نرم افزار IELTS Speaking در ایران

اگر هدف شما شرکت و گرفتن نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس است

نرم افزار معجزه کاملترین مجموعه برای شما می باشد.

شما به این نتیجه خواهید رسید که به هیچ منبع دیگری نیاز ندارید

حتما نسخه آزمایشی را برای مطمئن شدن استفاده کنید

دفترچه راهنما را حتما مطالعه فرمایید

دانلود نرم افزار با 100 موضوع کاملا رایگان است


دریافت 100 موضوع و تاپیک رایگان درنسخه آزمایشی DEMO

گزینه های زرد رنگ در منوهای برنامه

قابل مشاهده ( رایگان - آزمایشی ) هستند


نسخه 2014 را دانلود کنید

شامل 2233 موضوع در 100 گروه طبقه بندی شده

1000 الگو و جملات استاندارد در آزمون آیلتس

بخش گفتار  IELTS Speaking در آزمون آیلتس از سه قسمت تشکیل شده و حدود  11 تا 14 دقیقه طول می کشد. 
بخش گفتار IELTS Speaking یک هفته قبل و یا تا یک هفته بعد از آزمون کتبی برگزار میگردد.
جلسه ی آزمون شما ضبط میشود تا در صورت اعتراض قابل باز بینی باشد .

1- قسمت اول : 2 تا 4 دقیقه سوالات شخصی از شما پرسیده میشود.

2- قسمت دوم : به شما یک کارت (cue card) می دهند و به شما 1 دقیقه وقت می دهند تا در مورد موضوعی که روی کارت نوشته شده فکر کنید و سپس  چند دقیقه در باره ی آن صحبت کنید .

3- قسمت سوم: آزمون گیرنده با شما در باره ی  موضوعی (که اغلب همان موضوع بخش دوم است) بحث میکند و از شما سوالاتی خواهد پرسید.

دراین نرم افزار 2233 موضوع در هر سه بخش آزمون بررسی شده است

ادامه مطلب...

خبر مهم لطفا برای ارسال کد سخت افزار و دریافت کد فعال ساز نیز در نظر گرفته شود

چاپ مشاهده در قالب PDF

با توجه به شروع  كوچينگ ( مربيگري ) زبان انگليسي Coaching247 زبان

امکان پاسخگویی تلفنی به سوالات شما نمی باشد.

لطفا ابتدا از طریق ایمیل En247ir  [at]  Gmail.com

در غیر اینصورت می توانید به شماره 09196880384 اس ام اس کنید .

با تشکر از همکاری و همراهی همیشگی شما

برای دریافت کد فعال ساز نیز می توانید کد سخت افزار و شماره موبایل خود را ایمیل کنید.


روش پیشنهادی استفاده از فيلم جهت تقویت زبان انگليسي

چاپ مشاهده در قالب PDF

روش پیشنهادی استفاده از فيلم جهت تقویت زبان


فیلم ها و انیمیشن هایی که با اهداف آموزش زبان تهیه نشده اند تنها می توانند به عنوان منابع کمکی مورد استفاده قرار بگیرند به این معنی که شما در فرآیند یادگیری زبان در حالی که از منابع دیگری برای تقویت زبان استفاده می کنید، از فیلم ها و انیمیشن های مناسب استفاده نمایید. استفاده از انیمیشن ها به دلیل استفاده از ادبیات ساده تر در کلمات و گفتار شخصیت ها، مناسب تر از فیلم ها خواهد بود. تقویت listening ، تقویت دایره لغات، درک اصطلاحات در گفتار های عامیانه و ... از مزایای استفاده از فیلم  و انیمیشن خواهد بود.

ادامه مطلب...

ليست 100 فعل پركاربرد زبان انگليسي همراه با معني فارسي

چاپ مشاهده در قالب PDF

 

ليست 100 فعل پركاربرد زبان انگليسي همراه با معني فارسي

يادگيري اين افعال مي تواند جزو اولين قدم هاي شما محسوب شود.

حتما لينك  زير را مشاهده كنيد

First100Words


1- Accept -  پذيرفتن

2-Allow - اجازه دادن

3-Ask - پرسيدن

4-Believe - باور كردن

5-Borrow - قرض گرفتن

6-Break -  شكستن

7-Bring - آوردن

8-Buy - خريدن

9-Can/ Be able - توانستن

10-Cancel - منتفي كردن

ادامه مطلب...

فراگیری و به خاطر سپردن لغتهای + کارتهای نمایش (Flash cards)

چاپ مشاهده در قالب PDF

روشهای فراگیری لغات به خاطر سپردن لغتهای یک زبان خارجی می تواند یکی از بخشهای خسته کننده در فراگیری زبان باشد. خوشبختانه روشهای مختلفی برای سرعت بخشیدن و نیز لذت بخش کردن آن وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم:کارتهای نمایش (Flash cards)

استفاده از کارتهای نمایش سریعترین روش برای مرور لغاتی است که نیاز به تکرار دارند. این روش بسیار مؤثر و در عین حال کم هزینه است.
روش کار بدین صورت است که یک دسته کارت مقوایی، در اندازه‌ای که در جیب جا شوند، تهیه می‌کنید، در یک روی آن لغت انگلیسی را می‌نویسید و در سمت دیگر کارت معنی آن را به فارسی وارد می‌کنید. همانطور که کارتها را مرور می‌کنید، لغتها را به دو دسته تقسیم می‌کنید: آنهایی که معنی آن را فوراً به خاطر می‌آورید و آنهایی که به راحتی نمی‌توانید معنی آن را به خاطر آورید. به مرور لغتهایی که هنوز به آنها تسلط پیدا نکرده‌اید آنقدر ادامه می‌دهید تا اینکه مطمئن شوید آنها را بخوبی یاد گرفته‌اید.


 

ادامه مطلب...

17 نکات یادگیری زبان Language Learning Tips

چاپ مشاهده در قالب PDF

17 Language Learning Tips

حتما متن را كامل ترجمه و درك كنيد

هديه اين كار يادگيري 600 كلمه مي باشد

#1 Divide Your Learning Material Into Small Pieces

Which would be easier to memorize?

1000 words of a story
Ten short stories of 100 words each

The answer is number two, as you might have been able to guess. People learn excellently by taking in little snippets of information. We then organize them internally into what we perceive to be sensible ways, then establish externally what we have understood. As we incorporate additional pieces of information the mind will link, collate and correlate this information into what has been previously learned.
#2 Combine The Natural And Methodical Learning Approaches

This is actually not a complicated task if handled efficiently, and despite what you might think, learning a language does not need to be expensive, although it can be if you have the means. The speediest way to learn a language is certainly by going to the particular country that speaks that language, but not everyone can do this. There are still many ways to improve your learning without taking a costly trip abroad.

Children have the ability to learn a number of languages. There is a common idea at the moment that if we can only learn to immerse ourselves in the same way that our children do when confronted with the daunting task of learning a language, then we will learn more efficiently. This is the natural method. It is how everyone learns language when they are young. In contrast to this is the methodical learning approach, which is how we are taught in school, in classrooms with direct instruction.

Each individual will have a different learning style that he or she prefers, so by integrating both kinds of learning, you can put yourself at an advantage. You can learn naturally, by purchasing a course that promises “immersion” or by speaking to native individuals, and methodically by enrolling in a traditional class.

ادامه مطلب...

five golden rules of goal setting دستيابي به اهداف در 5 قانون مهم

چاپ مشاهده در قالب PDF

Have you thought about what you want to be doing in five years' time? Are you clear about what your main objective at work is at the moment? Do you know what you want to have achieved by the end of today?

If you want to succeed, you need to set goals. Without goals you lack focus and direction. Goal setting not only allows you to take control of your life's direction; it also provides you a benchmark for determining whether you are actually succeeding. Think about it: Having a million dollars in the bank is only proof of success if one of your goals is to amass riches. If your goal is to practice acts of charity, then keeping the money for yourself is suddenly contrary to how you would define success.

این مدل شما را یاری می کند تا اهداف خود را به نحوی تعیین کنید که تردیدی در رسیدن به آنها نداشته باشید:

۱-اهداف خود را دقیق، روشن و شفاف بیان کنید Specific .

اگر قصد دارید اهداف ماه آینده، شش ماه آینده یا سال آینده خود را تعیین کنید، باید آنها را صریح و روشن مطرح کنید. کافی نیست که بگویید: “می خواهم در شش ماه آینده پیشرفت کنم.” این پیشرفت را در کدام زمینه میخواهید؟

اهداف، به شما این فرصت را می دهد که بتوانید میزان پیشرفت خود را به خوبی بسنجید و حساب امتیازات خود را نگاه دارید. برای مثال، یکی از اهداف من سلامت جسم و تناسب اندام است. میل دارم که وزن ۱۱۶ کیلوگرمی خود را به حدود ۸۰ کیلوگرم کاهش دهم. این نمونه هدفی روشن و دقیق است و جزئیات آن قابل اندازه گیری و سنجش. زیرا کافی است هر روز بر روی ترازو قرار بگیرم و وزن خود را اندازه گیرم.

اما اگر قصد دارید رابطه خود را با خانواده، دوست یا همکلاسی بهبود بخشید، و توجه خود را حول ارزش عشق معطوف کنید، به کدام ابزار سنجش روی خواهید آورد؟ در اینجا ابزار سنجش خود را باید هشیارانه تعیین کنید. مثلا می توانید میزان و کیفیت وقتی را که با فرد موردنظر صرف می کنید به عنوان پارامتری برای سنجش پیشرفت خود به کار گیرید و فراموش نکنید که هرچه به جزئیات بیشتری بپردازید، پیشرفت به سوی هدف را عملی تر کرده اید.

اگر من بگویم که قصد دارم کتابی را بنویسم،  هدف مهمی را مطرح کرده ام. در این زمینه تعیین موضوعات کتاب و جزئیات آن و نیز زمانی که باید آن را به پایان برسانم، از ضرورتهای این تصمیم است.

۲-انگیزه هدفهایتان را مشخص کنید. Motivational

تنها اهدافی قابل دسترسی اند که انگیزه ای برای رسیدن به آنها وجود داشته باشد. انگیزه، نیروی محرکه لازم را برای رسیدن به این هدفها به وجود می آورد. بعضی اهداف مانند اهداف ورزشی در خود شور و هیجانی دارند. اما برای برخی دیگر مانند کاهش وزن، هیچگونه شور و هیجانی وجود ندارد، زیرا چگونه می توان از خوردن انواع غذاها و شیرینی های خوشمزه دوری جست و در همان حال شور و هیجان هم داشت. در چنین شرایطی است که باید برای خود نوعی پاداش تعیین کنید و به این ترتیب کشش لازم را به وجود آورید. من، هرگاه که با امساک در تغذیه، توفیقی در کاهش وزن به دست می آورم و در مسیر تندرستی گام برمی دارم، به عنوان پاداش، چند ساعتی را به بازی گلف یا بسکتبال اختصاص می دهم، یا چند روزی را مرخصی می گیرم و همراه با همسرم به گشت و گذار می پردازم.

۳-در انتخاب هدف واقع بین باشید. Attainable

اهدافی را برای خود در نظر بگیرید که دسترسی به آنها امکان پذیر باشد. مثلا اگر در زمینه فروش فعالیت دارید و هدفی را برای خود برمی گزینید که موفق ترین فروشندگان نیز تا کنون به آن نرسیده اند، در انتخاب هدف، واقع بینی به خرج نداده اید.

دیوید مک کالن در این زمینه تحقیقات فراوانی کرده است. او برای نشان دادن اهمیت موضوع دست به آزمایش زیر زد:

مک کالن تعدادی حلقه را در اختیار چند نفر قرار داد تا در اتاقی از هر فاصله ای که میل دارند آنها را به گرد یک میله چوبی که به دیواری نصب شده بود، بیندازند.

گروهی پس از گرفتن حلقه ها پیش رفتند و از فاصله ای نزدیک آنها را به سوی میله پرتاب کردند. این دسته موفق شدند که همه حلقه ها را به دور میله چوبی بیندازند. ایرادی که بر چنین هدفی وارد است، سادگی آن است. اگرچه گفته ایم که اهداف باید دست یافتنی باشند، اما تا این حد سهل الوصول بودن آن نیز، هرگونه انگیزه را از میان خواهد برد.

گروه دیگر تا آنجا که امکان داشت از میله دور شدند، پشت به آن کردند و حلقه ها را از جلو به پشت خود و به طرف میله پرتاب کردند. اشکال چنین هدفی نیز مشکل بودن آن است.

گروه سوم پس از گرفتن حلقه ها چند قدم به طرف میله برداشتند، ایستادند و حلقه ها را بسوی میله پرتاب کردند. افتادن بیشتر حلقه ها به دور میله برایشان، به این معنا بود که هدف قابل دسترسی، اما زیاده از حد ساده است. آنها چند قدم به عقب برگشتند، اگر در چنین حالتی بیشتر حلقه ها به هدف اصابت نمی کرد، گامی به جلو برمیداشتند و سرانجام نقطه ای را انتخاب کردند که هم واقع بینانه بود و هم شور و هیجان کافی را دارا بود.

بنابراین، بهترین الگو برای یک هدف واقع بینانه آن است که نه تنها سهل الوصول نباشد، بلکه نسبتا مشکل هم باشد، تا ضمن ایجاد کشش لازم از حدود توانایی شخص تجاوز نکند.

۴- هدف های عمده و اساسی زندگی خود را تعیین کنید. Relevant

شما نباید برای هر مورد کوچک در زندگی هدفی تعیین کنید، بلکه باید افکار خود را برای رسیدن به چند هدف عمده متمرکز کنید. اگر شمار هدفهایتان زیاد است، باید مهمترین آنها را که تاثیر حیاتی بر وضعیت زندگی شما -در این مقطع از زندگی- دارند، برگزینید، به طوری که در پایان سال وقتی به راه سپری شده خود می نگرید، از آن سال احساس رضایت کنید.

اگر هدفهای کوچک و بزرگ بسیاری را در پیش رو داشته باشید، در نیمه راه مانده و ناتوان می شوید و از حرکت باز می مانید. فراموش نکنید که توان شما محدود است و هدفهای بسیار، توان بی پایان می خواهد که در کسی موجود نیست.

چارلی گارفیلد که در زمینه افزایش کارایی، بیش از هر کسی تحقیق کرده است، می گوید که یکی از تفاوتهای عمده بین افراد پرتوانی که عملکرد کامل دارند، با افراد معمولی آن است که آنها خروارها هدف برای خود نمی تراشند، بلکه فقط به چند هدف اکتفا کرده، می کوشند تا به آنها برسند.

۵-هدفها باید قابل پیگیری باشند. Trackable

هدفهایی را برگزینید که بتوانید پیشرفت به سوی آنها را به طور دقیق و اصولی دنبال کنید. فراموش نکنید که سنجش دقیق میزان پیشرفت به سوی هدف صبحانه قهرمانان است. (داشبورد J)

بنابراین اگر قصد دارید وزن خود را کاهش دهید، نمودار یا جدولی را تهیه کرده، روند کاهش وزنتان را در مدت زمان معین بر روی آن پی گیرید. اگر در جهت بهبود رابطه ای قدم برمی دارید، باید شمار دفعات دیدار با فرد موردنظر و همچنین احساس خود را پس از هر ملاقات بر روی کاغذی بنگارید، حتی می توانید برای سنجش بهبود روابط خود با آن شخص، ارقام یک تا ده را به عنوان امتیاز قائل شوید. اهمیت پیگیری دقیق هدف در این است که اگر از مسیر درست خارج شوید، یا تعهد خود را به بوته فراموشی بسپارید، پیش از آنکه فرصت ها را از کف بدهید، به شما هشدار می دهد تا در وضعیت خود تجدیدنظر کنید.

اغلب مشاهده می شود که بسیاری از مردم در شروع سال اهدافی را برای خود بر می گزینند و به روی کاغذ می آورند، اما آن را در پوشه ای بایگانی کرده تا پایان سال نیز به آن مراجعه نمی کنند. وقتی هدفی را بر میگزینید، باید با استفاده از یک جدول زمان بندی شده، مدام آن را وارسی کنید و از آخرین وضعیت آن باخبر باشید. به این ترتیب، اگر پیشرفتی به سوی هدف خود مشاهده کنید، احساس رضایت و خرسندی خواهید کرد و خود به ادامه راه ترغیب می شوید و هرگاه به بیراهه کشانده شوید خود را به مسیر درست هدایت خواهید کرد.

پس فراموش نکنید، هدفهای شما باید SMART باشند.

 

To accomplish your goals, however, you need to know how to set them. You can't simply say, "I want" and expect it to happen. Goal setting is a process that starts with careful consideration of what you want to achieve, and ends with a lot of hard work to actually do it. In between there are some very well defined steps that transcend the specifics of each goal. Knowing these steps will allow you to formulate goals that you can accomplish.

Here are our five golden rules of goal setting:
The Five Golden Rules
1. Set Goals that Motivate You

When you set goals for yourself, it is important that they motivate you: this means making sure that they are important to you, and that there is value in achieving them. If you have little interest in the outcome, or they are irrelevant given the larger picture, then the chances of you putting in the work to make them happen are slim. Motivation is key to achieving goals.

Set goals that relate to the high priorities in your life. Without this type of focus, you can end up with far too many goals, leaving you too little time to devote to each one. Goal achievement requires commitment, so to maximize the likelihood of success, you need to feel a sense of urgency and have an "I must do this" attitude. When you don't have this, you risk putting off what you need to do to make the goal a reality. This in turn leaves you feeling disappointed and frustrated with yourself, both of which are de-motivating. And you can end up in a very destructive "I can't do anything or be successful at anything" frame of mind.

Tip:
To make sure your goal is motivating, write down why it's valuable and important to you. Ask yourself, "If I were to share my goal with others, what would I tell them to convince them it was a worthwhile goal?" You can use this motivating value statement to help you if you start to doubt yourself or lose confidence in your ability to actually make the goal happen.

 

ادامه مطلب...

لغات ضروری و پرکاربرد آیلتس (۱) با SMS

چاپ مشاهده در قالب PDF

در این دوره شما بصورت روزانه ۳ لغت کاربری و مهم برای شرکت در آزمون آیلتس را

به همراه مثال و ترجمه از طریق پیامک دریافت خواهید کرد.

براي ورود و انتخاب دوره بر روي شكل زير كليك كنيد

آموزش زبان از طریق پیامک (SMS) یکی از جذاب ترین روشهای زبان انگلیسی است.
بصورت روزانه یک SMS حاوی مطالب آموزشی مرتبط با دوره خود دریافت خواهید کرد؛
در تاکسی، مترو، اتوبوس، مهمانی! و ... از زمان خود استفاده کنید و به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید؛
سوالات خود را با اساتید ما در میان می گذارید و جواب خود را از طریق پیامک دریافت میکنید

مواردیکه حتما باید بدانید ...

پیامک ها بصورت روزانه و یک عدد در روز ارسال خواهند شد؛ (حتی روزهای تعطیل!)
شما میتوانید همزمان در تمام دوره ها ثبت نام نمایید.

براي ورود به دوره ...

صفحه 1 از 7

ارتباط با ما

ساعت 10 صبح تا 5 بعدازظهر

بجزء روزهای تعطیل

شماره تماس بخش پشتیبانی فنی

0919 688 0384

شماره تماس بخش فروش و نمایندگی

021  22983943

پشتیبانی با اس ام اس

30008221000247

0919 688 0385

ایمیل بخش پشتیبانی

En247 [at] English247.ir

En247ir  [at]  Gmail.com

وب سایت اصلی

WWW.English247.ir

Http://WWW.En247.ir

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.